Panasonic Dünya Başkan Yardımcısı Toshihide Arii’nin konuşmacı olarak katıldığı, “Yüzyıllık Bir Girişimin Hikayesi” konulu konferans, Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
![Yüzyıllık Girişimin Hikayesi](https://konyaggk.org/wp-content/uploads/2015/05/tobb_konya_ggk_genc_girisimciler_kurulu_panel_panasonic_toshihide_arii-6.jpg)
Panasonic Dünya Başkan Yardımcısı Toshihide Arii’nin konuşmacı olarak katıldığı, “Yüzyıllık Bir Girişimin Hikayesi” konulu konferans, Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.