TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu icra kurulu üyeleri Konya Ticaret Odası Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’ün ev sahipliğinde bir araya geldi. Yapılan toplantıda yaklaşık bir ay önce TOBB’a bağlı oda ve borsalarda gerçekleştirilen seçimle bulundukları il ve ilçelerden icra kuruluna seçilen üyeler tanışıp istişare etme fırsatı buldu.

Konya ekonomisinin yanı sıra ülke ekonomsine dair değerlendirmelerin de yapıldığı toplantıda Başkan Selçuk Öztürk girişicmiliğin önemine vurgu yaparak girişimcilik kültürünün yaygınalştırılması ile ilgili çalışmaların artırılması tavsiyesinde bulundu. Konya’nın da içinde bulunduğu orta Anadolu coğrafyasının Türkiye’nin kalkınmasında kilit rol üstlendiğini belirten Öztürk, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın da önemine değindi.

Geçtiğimiz ay göreve gelen TOBB Konya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gürbüz ise ev sahipliklerinden ötürü KTO Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’e teşekkür ederken, yapılacak çalışmalarla hem şehir hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını ifade etti.

Get a Free Quote Today!